Kiermasz ozdób świątecznych

17 listopada 2005 r.

17.XI.2005 r. odbył się w ZSO nr 1 Kiermasz Ozdób Świątecznych. Kolejne edycje odbędą się w dniu 27 listopada podczas mszy św. w parafii Św.Anny w Bytomiu w godz.10.30-13.30 oraz od 12 grudnia do 15 grudnia podczas przerw lekcyjnych.
Prace na kiermasz zostały przygotowane przez uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Do najciekawszych z nich można było zaliczyć: odlewy gipsowe, aniołki makaronowe, kartki i stroiki świąteczne. Pieniądze zarobione podczas kiermaszu zostały przeznaczone na zorganiozwanie w szkole paczek świątecznych dla uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialno-bytowej oraz na remont w świetlicy szkolnej. Organizatorami kiermaszu byli: Iwona Kotarska (kierownik świetlicy) oraz Izabela Bubalik, Małgorzata Czyż oraz Anna Piontek.