Technika batiku - warsztaty plastyczne

23 listopada 2007 r.

W piątek 22 listopada 2007 r. klasa plastyczna - III e wraz z nauczycielem Joanną Born–Pilsyk udała się do Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu na zajęcia plastyczne pt. „Technika batiku”. Warsztaty plastyczne prowadziła artystka plastyk mgr Aleksandra Herisz. Uczniowie nie tylko poznali tajniki batiku, ale również mieli okazję podziwiać piękne dzieła wykonane tą techniką prezentowane w galerii „Pod sztrychem”. Warsztaty spełniły oczekiwania uczniów, w miłej atmosferze powstało wiele ciekawych batikowych dzieł. W najbliższym czasie będziemy znów gościć w MDK na kolejnych warsztatach. Dzięki nawiązanej współpracy uczniowie klas plastycznych będą mieli okazję rozwijać i poszerzać horyzonty artystyczne w bardziej interesujący sposób.