Program profilaktyczno-edukacyjny "Zanim powiesz TAK"

8 listopada 2008 r.

W dniu 8.11.2008 r. odbyło się uroczyste podsumowanie działań w ramach programu profilaktyczno-edukacyjnego "Zanim powiesz TAK", przygotowanego przez pedagoga szkolnego - Justynę Karpińską-Mertas i nauczyciela religii Jolantę Nancką.

Podczas akademii zaprezentowały się nagrodzone grupy teatralne z poszczególnych klas. Zaproszony zastępca komendanta III Komisariatu w Bytomiu - komisarz Dariusz Dziurka, wręczył uczniom nagrody za udział w trzech konkursach. Pierwszy z nich sprawdzał wiedzę na temat uzależnień i odbył się 15.10.2008 r. W kolejnym można było wykazać się zdolnościami plastycznymi i twórczością, czego efektem były prace plastyczne, wystawione na scenie. Dnia 5.11.2008 r. odbył się z kolei przegląd małych grup teatralnych.

Lista osób nagrodzonych:

Konkurs wiedzy z zakresu profilatyki uzależnień:
  • Dominika Miler, Justyna Szewczyk, Rafał Gardecki (klasa III a)
  • Dominika Orzeszyna, Radosław Jaremko, Michał Synal (klasa III c)
  • Daria Szadkowska, Mariusz Bułka, Krzysztof Danielski (klasa I b)
    Liceum
  • Katarzyna Dzieciuchowicz, Janina Ziob, Paweł Olszak (klasa III A)
Konkurs plastyczny:
  • Joanna Czyż (klasa II A)
  • Aneta Pawełczyk (klasa III e)
  • Sebastian Stachurski (klasa III e)
    wyróżnienia: