"My i świat, który nas otacza" - program czytelniczo-edykacyjny

30 kwietnia 2009 r.

W naszej bibliotece szkolnej od 2 marca realizowany jest program czytelniczo-edukacyjny z elementami profilaktyki "My i świat, który nas otacza", oparty na twórczości m.in. Małgorzaty Musierowicz. Program prowadzi p.Magdalena Kroczek, uczestniczą w nim uczniowie z klasy IIa, IIb i IIIc gimnazjum.

30 kwietnia 2009 r. odbyło się wspólne spotkanie w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu, mające na celu poznanie się i zintegrowanie wszystkich grup z poszczególnych bytomskich gimnazjów realizujących projekt. Podczas spotkania zaprezentowano przedstawienie "Łysy z placu" oraz odbył się konkurs wiedzy "W świecie Jeżycjady", podczas którego uczestnicy projektu zmagali się z licznymi pytaniami na temat poszczególnych części Jeżycjady. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone podczas podsumowania projektu, które odbędzie się 25 maja 2009 roku w Harcerskiej Stanicy Wodnej 1 Harcerskiej Drużyny Wodnej w Przeczycach.