Aneta Pawełczyk i "Bytomski Przedsiębiorca Jutra'2011"

21 marca 2011 r.

Konkurs "Bytomski Przedsiębiorca Jutra" organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Bytomia, Wydziału Edukacji oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im.K.Goduli w Chorzowie, odbył się w dwóch etapach. Do finału zakwalifikowali się nasi uczniowie Aneta Pawełczyk (klasa IIA), Karol Jędrzejczak i Denis Stanek (klasa IIS) oraz Magdalena Kozłowska (klasa IIIA).

21 marca 2011 r. w czasie uroczystej inauguracji "IV Bytomskiego Festiwalu Nauki i Sztuki", która odbyła się w Bytomskim Centrum Kultury, ogłoszono wyniki i wręczono nagrody laureatom. II miejsce zajęła Aneta Pawełczyk, która oprócz nagród rzeczowych otrzymała certyfikat, który upoważnia do obniżenia czesnego o 50% na studia w GWSP w Chorzowie. Gratulujemy!