Sukces Nadii Czudaj w "Międzynarodowym Festiwalu Rysowania"

30 września 2011 r.

W czerwcu uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczyciela plastyki J.Born-Pilsyk wzięli udział w "XIV Międzynarodowym Festiwalu Rysowania" Zabrze-Katowice'2011 pod patronatem Prezydent Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki-Szulik oraz rektora Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach prof. Mariana Oslislo.

Zmagania naszych uczniów oraz talent zostały dostrzeżone przez profesorów z ASP w Katowicach. Jury w składzie: prof.Antoni Cygan -przewodniczący (ASP w Katowicach), prof.Janusz Karbowniczek i dr Dariusz Gajewski (ASP Katowice) oraz Grzegorz Jędrzejowski (Centrum Kultury w Katowicach), dokonując oceny prac przyznało III miejsce Nadii Czudaj z kl.IIIa.

Szczęśliwa laureatka 23 września 2011 r. odebrała nagrodę w Centrum Kultury im.K.Bochenek w Katowicach. Prace Nadii jak i obrazy pozostałych nagrodzonych uczestników konkursu można podziwiać w galerii Centrum Kultury. Gratulujemy naszej uczennicy i życzymy dalszych sukcesów!