Mateusz Wulkowicz wygrał Miejski Konkurs Fotograficzny „Przyłapani zapracowani – zawodowe migawki”

19 października 2011 r.

19 października 2011 roku w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytomiu odbyło się wręczenie nagród i wernisaż prac z Miejskiego Konkursu Fotograficznego „Przyłapani zapracowani – zawodowe migawki”. Konkurs zorganizowany przez bytomski zespół doradców zawodowych adresowany był do uczniów szkół gimnazjalnych. Miał on na celu poszerzenie wiedzy uczniów z zakresu zawodów i świata pracy oraz umożliwić rozwój zainteresowań artystycznych.

W ramach spotkania uczestnicy konkursu i ich opiekunowie mogli podziwiać panoramę Bytomia z Wieży widokowej Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytomiu. Trzech uczniów z naszej szkoły: Karolina Grzegorzewicz (klasa IIa), Jessica Trojnar (klasa IIIb) i Mateusz Wulkowicz (klasa IIb) pod kierunkiem pani Magdaleny Bober uczestniczyło w konkursie prezentując różnorodne i jakże ciekawe zawody. Oprócz wykonanych zdjęć uczniowie przygotowali ciekawe opisy poszczególnych zawodów (pielęgniarka, weterynarz, galwanizer). Było warto, gdyż wspólnymi siłami osiągnęli ogromny sukces. Mateusz Wulkowicz zajął I miejsce i jako nagrodę otrzymał aparat fotograficzny, którym wykona pewnie jeszcze niejedno zdjęcie, natomiast Jessica zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.