Agnieszka Stachurska laureatką w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wojsko w oczach dziecka"

24 listopada 2011 r.

Dnia 24 listopada 2011 r. w Bytomiu, odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród w X Konkursie Plastycznym „Wojsko w oczach dziecka” - tematyka RYCERSTWO POLSKIE. Organizatorami konkursu byli Dowódca 1 Śląskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej, Dowódca Jednostki Wojskowej 1552 i Klub Wojskowy w Bytomiu.
Do konkursu przystąpili również uczniowie z naszej szkoły, wykonując prace na zajęciach artystycznych pod kierunkiem nauczyciela plastyki Joanny Born-Pilsyk. Na konkurs wpłynęło 150 prac, tym bardziej cieszy fakt, iż laureatką została uczennica z naszej szkoły - Agnieszka Stachurska z kl.II a, która wraz ze swoim nauczycielem, uczestniczyła w uroczystym rozdaniu nagród połączonym ze zwiedzaniem Jednostki Wojskowej w Bytomiu.