Casting do "X-Factor"!

12 i 26 stycznia 2013 r.

23 stycznia 2013 r. nasi uczniowie po raz drugi uczestniczyli w nagraniach castingu do programu "X-Factor". Spotkanie z gwiazdami telewizji wywołało ponownie dużo emocji i wrażeń. Na zakończenie wszyscy uczniowie stanęli na scenie do pamiątkowej fotografii. Wygranym tego nagrania jest z pewnością Mateusz Jadwiszczok, który choć nie śpiewał, wywołał westchnienie zazdrości wśród pozostałych uczniów. Złapał bowiem wodę mineralną rzuconą przez Kubę Wojewódzkiego...

III edycja programu "X-Factor" rozpoczęła się dla 90 naszych uczniów wyjątkowo. W czwartek 10 stycznia 2013 r., pod opieką nauczycieli pojechali do Zabrza, by wziąć udział jako widownia w nagraniu castingu do programu. Bawili się świetnie, udało się im zobaczyć gwiazdy TVN z bliska, a niektórzy mieli możliwość uściśnięcia dłoni Kuby Wojewódzkiego czy Patrycji Kazadi.
Świat telewizji poznany z drugiej strony kamery wzbudził mnóstwo wrażeń i emocji. W drodze powrotnej autokar rozbrzmiewał śpiewem naszych małych gwiazd. Może kiedyś sami wystąpią na scenie do kolejnej edycji programu? Może osiągną sukces? Gorąco im tego życzymy!