III miejsce Magdy Pietrzyk w Miejskim Konkursie Plastycznym

6 marca 2013 r.

Dnia 1 marca 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród wraz z otwarciem wystawy z Miejskiego Konkursu Plastycznego "Poezja Juliana Tuwima inspiracją w twórczości plastycznej", którego patronat objął Prezydent Miasta Bytomia Damian Bartyla.

Na uroczystości nie zabrakło uczniów z naszej szkoły. Uzdolnieni artystycznie gimnazjaliści wraz z nauczycielem plastyki p.Joanną Born-Pilsyk, cieszyli się ze zdobytego III miejsca przez Magdalenę Pietrzyk, uczennicę klasy IIIa, która nagrodę odebrała z rąk Wiceprezydent Bytomia do spraw kultury i oświaty p.Anitę Latacz.

Na wystawę pokonkursową zakwalifikowało się wiele prac naszych uczniów (N.Zoglowek, A.Konefał, D.Świtały, M.Krajnik, M.Pikus, M.Jonika - kl.IIb, K.Grzegorzewicz i M.Lesik z kl.IIIa, J.Kurkowskiej i D.Skrzypek z kl.IIIc oraz P.Kałuży z kl.Ib).
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i cieszymy się z kolejnego sukcesu plastycznego zdobytego dla naszej szkoły.