"Zanim powiesz tak" - podsumowanie działań w ramach programu profilaktyki

6 kwietnia 2013 r.

Dnia 04.04.2013 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie działań podejmowanych w ramach programu profilaktyki „Zanim powiesz tak”. Uczniowie klas gimnazjalnych, pod opieką pedagoga szkolnego – p.Justyny Karpińskiej–Mertas i nauczyciela religii – p.Jolanty Nanckiej, przygotowali przedstawienie pt.”Alkohol kradnie wolność”. Następnie odbył się konkurs piosenki o wydźwięku profilaktycznym.
Wręczone zostały także nagrody za wcześniej przeprowadzone konkursy – konkurs wiedzy z profilaktyki uzależnień (22.03.2013 r.) oraz konkurs plastyczny pt. „Stop agresji, przemocy i uzależnieniom” (marzec 2013 r.).
Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele policji z Zespołu do Spraw Nieletnich i Patologii z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Lista osób nagrodzonych i wyróżnionych:

Konkurs wiedzy z profilaktyki uzależnień
  • I miejsce - Piotr Goździk - klasa III b
  • II miejsce - Kinga Makowiecka - kl.I a, Aleksander Pyclik - kl.II b oraz Michał Żebracki - kl.II a
  • III miejsce - Wioletta Odoj - kl.II b i Szymon Tybor - kl.III a
  • wyróżnienie - Justyna Kurkowska i Dorota Skrzypek - kl.III c

Konkurs plastyczny "Stop agresji, przemocy i uzależnieniom"
  • I miejsce - Magda Pietrzyk - klasa III a
  • II miejsce - Agnieszka Gorzalska - kl.III a
  • III miejsce - Kornelia Sydor - kl.III a
  • wyróżnienie - Marta Krajnik i Nicole Zogłowek - kl.II b
    Karolina Grzegorzewicz i Szymon Tybor - kl.III a