Koncert Życzeń dla Rodziców

13 czerwca 2013 r.

13 czerwca o godzinie 1600 odbyło się uroczyste spotkanie rodzinne, przygotowane przez uczniów z klasy 1a, 2b, 2c, 3a, 3b i 3c pod kierunkiem p.Magdaleny Bober, p.Małgorzaty Czyż i p.Katarzyny Hajkowskiej-Cisło.

Myślą przewodnią uroczystości był koncert życzeń. Młodzież przygotowała specjalny występ artystyczny dedykowany mamom i tatom. Składane życzenia wraz ze słowami wdzięczności za trud i starania, przeplatały się z piosenkami w wykonaniu uczniów wyróżnionych w różnych konkursach szkolnych i miejskich. Koncert uświetnił występ uczennic z klasy 2b - Dagmary Świtały i Nicole Zogłowek, które zaprezentowały układ akrobatyczny oraz występ taneczny uczennic z klasy 3a w składzie: Agnieszka Stachurska, Weronika Jonek i Agnieszka Hendzel. Na zakończenie spotkania swoje umiejętności taneczne zaprezentowała uczennica z klasy 1a - Weronika Laszewska. Uroczystość wywołała u rodziców wiele wzruszeń i emocji.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, opiekunom i nauczycielom, którzy mimo nadmiaru obowiązków przybyli na tę uroczystość. To dzięki Państwu, wasze dzieci, nasi uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania oraz angażować się w organizowane imprezy oraz uroczystości szkolne.