Dzień Nauczyciela i Turniej Darta Nauczyciele-Uczniowie

14 października 2013 r.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela, to okazja, by podziękować nauczycielom za ich codzienny trud, odpowiedzialną pracę i wskazywanie młodym bytomianom (i nie tylko) drogi, którą będą podążać w przyszłości.
Akademię z tej okazji, a właściwie galę oskarowo-jabłkową, przygotowały klasy pierwsze oraz II a pod kierunkiem pani Joanny Born-Pilsyk i pani Barbary Bryi. Wielką atrakcją okazał się występ zespołu One Direction, czyli maturzystów z kl.III S.

Po akademii odbył się Turniej w Darta o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły "Nauczyciele kontra Uczniowie". W finale spotkali się - z zespołu uczniów Kinga Makowiecka oraz Patryk Horoszko oraz p.Małgorzata Czyż i p.Alicja Ludyga, reprezentujące ciało pedagogiczne. Po emocjonującej rozgrywce najlepsza okazała się uczennica kl.II a Kinga Makowiecka, której serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy organizatorom oraz wykonawcom, ale także wszystkim, którzy spędzili z nami ten uroczysty dzień.