Noc z Włóczykijem...

16 listopada 2013 r.

W ramach Klubu Włóczykija, uczniowie klasy II a nocowali z 15/16 listopada w szkole. Podczas zajęć, niczym potomkowie Sherlocka Holmesa wcieli się w rolę detektywów, rozwiązali zagadkę tajemniczego zniknięcia przepisu na gofry, skompletowali składniki, wykonali ciasto i upiekli wyśmienite gofry. Zarówno damska, jak i męska ekipa świetnie poradziła sobie z zadaniem - choć chwilami było ciężko, wszystkim udało sie upiec kilka gofrów. Po wspólnej degustacji uczniowie sprawdzili swoją wytrzymałość i sprawność fizyczną podczas gry na Xbox Kinect, następnie oglądali filmy z dreszczykiem aż do białego rana… Opiekę nad uczniami sprawowała p. Magdalena Bober (opiekun Klubu Włóczykija) i p. Małgorzata Czyż.