"Andrzejki" w ZSO nr 1

29 listopada 2013 r.

Gdy zapadł zmrok, czarownice wraz ze zwykłymi śmiertelnikami, udały się na coroczną zabawę andrzejkową, prowadzoną przez czarującego DJ HURASIIIKA. Wszyscy świetnie się bawili, a na najlepszych tancerzy czekały słodkie nagrody. Wśród nagrodzonych znaleźli się: bracia Chmielewscy - I miejsce, Patryk Kałuża i Artur Florek - II miejsce, Weronika Laszewska i Wiktoria Chochła - III miejsce. Specjalną nagrodę dla najwytrwalszego tancerza otrzymał Igor Sukiennik.
W trakcie dyskoteki odbyło się także losowanie szczęśliwego numerka, który należał do Justyny Orlińskiej - otrzymała słodką niespodziankę.

Nad całością imprezy czuwały organizatorki - pani Izabela Bubalik, Alicja Ludyga i Ewa Baranowicz.
Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałą zabawę i nauczycielom za pomoc przy organizowaniu imprezy, a p. Magdalenie Bober, Magdalenie Sukiennik, Justynie Komudzie, Barbarze Bryi i Tomaszowi Klarenbachowi za udział i nadzorowanie dyskoteki andrzejkowej.