Casting do "X-Factor"

9 stycznia 2014 r.

Dnia 9.01.2014 po raz kolejny nasi uczniowie mogli przekonać się na żywo jak działa magia telewizji, magia sceny, blask reflektorów i specjalne efekty dźwiękowe. Tak, tak, znowu braliśmy udział w nagraniu kolejnej edycji X-Factor. Okazało się, że czwarta jurorka - Ewa Farna - na żywo wygląda olśniewająco i wniosła sporo nowych emocji do programu. Jej kąśliwe uwagi skierowane nie do uczestników, lecz do Kuby Wojewódzkiego wywoływały wielkie poruszenie wśród zgromadzonej widowni. Ominęły nas nagrania na zewnątrz budynku, ale kto wie, może w tym roku wybierzemy się jeszcze raz...
Wszyscy bawili się rewelacyjnie, a możliwość poznania świata telewizji z innej strony była świetną lekcją dla naszych uczniów.