Dzień Otwarty naszej szkoły

23 maja 2014 r.

W dniu 23 maja 2014 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty ZSO nr 1. Gościliśmy uczniów klas szóstych Szkół Podstawowych nr 6, 42 i 46. Młodzież uczestniczyła w warsztatach i zajęciach prowadzonych przez nauczycieli oraz uczniów klasy IIa. Można było spróbować swoich sił w różnorodnych dziedzinach takich jak: warsztaty taneczne, plastyczne, piłkarskie. Zadbaliśmy również o kształcenie językowe, zatem szóstoklasiści mogli poznać język angielski, niemiecki a nawet japoński! Ponadto uczniowie zwiedzali szkołę i uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przy użyciu tablic interaktywnych (matematyczne i językowe). Dostępna dla gości była także niezwykła wystawa prac plastycznych uczennicy IIa oraz hodowla zwierząt, a bardziej pupili naszych uczniów. Dziękujemy szóstoklasistom oraz opiekunom za przybycie i zaangażowanie.