Z "Kopciuszkiem" w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno...

11 czerwca 2014 r.

W dniu 11.06.2014 r. pod opieką p. Jolanty Nanckiej, wydelegowani uczniowie przedstawili bajkę pt. „Kopciuszek” dla dzieci i młodzieży z Ośrodka Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczego w Chorzowie.
Nasi uczniowie: Daria Jupowicz (klasa 1b), Kamila Nowak i Angelika Zuzel (klasa 1c), Adam Sypytkowski i Dawid Wolniarczyk (klasa 2a) oraz Zuzia Bardońska, Weronika Pikus i Wojtek Popek (klasa 3b), zwiedzili ośrodek oraz uczestniczyli w zajęciach razem z osobami niepełnosprawnymi. Razem z nami byli opiekunowie i rodzice naszych uczniów. Na wszystkich pobyt w ośrodku zrobił pozytywne wrażenie.

Dzięki tym zajęciom będziemy lepiej rozumieć osoby o różnych potrzebach. Wychowankowie ośrodka zostali obdarowani grą dydaktyczną 3D zaprojektowaną i wykonaną przez uczennice klasy II b Kasię Kaznowską i Magdalenę Szukałę.