Szkolna nocka klasy 1a

30 listopada 2014 r.

Noc z 29 listopada na 30 listopada 2014 r. to niezapomniane andrzejki kl.Ia. A działo się, działo... Mury szkolne o tej porze dawno nie były tak ożywione. Oprócz tradycyjnych wróżb andrzejkowych, uczniowie z wychowawcą Joannną Born-Pilsyk i p.Justyną Komudą brali udział w różnorodnych atrakcjach. Na sali gimnastycznej wrzało: odbyły się rozgrywki w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną oraz w "dwa ognie" (które okazały się najbardziej emocjonującą grą - dziewczyny wygrały z chłopakami), nie zabrakło także tenisa stołowego.
Ale wiele uciechy sprawiły wybory Miss i Mistera Andrzejkowej Nocy. Były to niezwykłe wybory, bo oprócz ciekawej prezentacji, należało odpowiedzieć na dość trudne pytania na inteligencję. Po ciężkich obradach jury przyznało tytuł Miss Paulinie Frątczak oraz wybrało dwie vice miss: Zuzannę Kowalczyk i Victorię Jastrzębską. Tytuł Mistera zaś otrzymał Dawid Wilant, a vice mistera Damian Dyła.

Andrzejkowa Noc kl. I a , to również wielka wyżerka - nie zabrakło pizzy oraz wypieków własnych. Daniel Wojtasik upiekł keks i bezy, babcia Patryka Franeckiego przepyszną babkę, no i wychowawczyni - jabłecznik. Świętowaliśmy również urodziny Aleksandry Stochły, która przygotowała mnóstwo łakoci, oglądaliśmy filmy. A w ogóle, ta Noc była za krótka, bo nie zdążyliśmy zasnąć i był już ranek... /J.Born-Pilsyk/

Copyright© Gimnazjum nr 5 w Bytomiu