"Chcemy zdobywać świat" - projekt Szkoły Podstawowej nr 2

23 maja 2015 r.

Już po raz trzeci Fundacja Aviva wspiera rodzicielskie i sąsiedzkie inicjatywy społeczne. Program grantowy "To dla mnie ważne" kierowany jest do wszystkich , którzy swoje inicjatywy adresują do rodziców i ich dzieci w wieku 0-13 lat. Wnioskodawcą może być każdy, a cała suma grantu (maksymalnie 50 tysięcy złotych) musi być przeznaczona na realizację inicjatyw non-profit.

Nasza wyjątkowa szkoła chce stworzyć miejsce doskonałe - dlatego do tegorocznej edycji programu zgłaszamy nasz projekt. Chcemy wyciszyć kolejną salę dydaktyczną (środki na pierwszą pozyskaliśmy w konkursie firmy Ecophon, dzięki czemu mamy dźwiękochłonny sufit - taki, jak w filharmonii). Potrzebujemy także sali integracji sensorycznej - mamy już projekt, wybrane pomieszczenie i potrzebny sprzęt - musimy tylko znaleźć potrzebne środki.

Dzięki pomocy rodziców naszych małych uczniów nakręciliśmy film, który promuje naszą szkołę w konkursie Avivy. Zagłosuj na swoich! Pomóż nam wygrać i stworzyć miejsce doskonałe...
http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,589,chcemy-zdobywac-swiat.html Dziękujemy!