"Dzień Chłopaka" w miechowickiej "Nibylandii"

30 września 2015 r.

W Dniu Chłopaka uczniowie szkoły podstawowej i uczennice klasy I c gimnazjum „zaszczycili” swoją obecnością miechowicką „Nibylandię”. Przez pierwsze pół godzinki dzieci i młodzież integrowały się z uczniami szkoły nr 43 ze Stolarzowic. Potem cała sala była tylko dla nas!
Przestrzeń, piętrowe labirynty, różnorodność gier, zabaw i innych atrakcji sprawiły, że przez chwilę poczuliśmy się wszyscy, również nauczyciele i opiekunowie, jak szczęśliwe, beztroskie i rozbrykane dzieciaki. Figlom, skokom i zabawom nie było końca. Za to w bufecie mogliśmy sprawdzić nasze umiejętności rachunkowe. W gratisie dostaliśmy wodę mineralną i mogliśmy zakupić sobie „małe co nieco”, żeby pokrzepić się po sporym wysiłku. Trochę zmęczeni, ale radośni wróciliśmy do szkoły na obiad i planowe zajęcia.
Mamy nadzieję jeszcze nie raz odwiedzić ”Nibylandię” lub inne, równie fantastyczne miejsce. /E.Nurek/