III Miejski Festiwal Twórczości Patriotycznej "Ojczyzno moja najmilsza"

9 listopada 2015 r.

Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy zaszczycili nas, biorąc udział w III Miejskim Festiwalu Twórczości Patriotycznej w dniu 9 listopada 2015 roku w Zespole Szkół nr 1 przy Arki Bożka 21.


Filmowa relacja
p.Franciszka Zastawnika

W konkursie mieliśmy przyjemność wysłuchać: 7 zespołów, 9 solistów, 15 recytatorów, przysłano również 83 prace plastyczne na konkurs „Warszawa - stolica Polski”.
Staraliśmy się docenić wysiłek każdego ucznia i uczennicy, co nie było łatwe, zważywszy na coraz wyższy poziom artystycznych występów. Jury napracowało się i mamy nadzieję, że ich werdykt został dobrze przyjęty.
Komisja gratuluje wszystkim uczestnikom niezwykłej wrażliwości muzycznej oraz umiejętności twórczej interpretacji tradycyjnych i współczesnych pieśni i piosenek patriotycznych oraz tekstów literackich.
Dziękujemy również Państwu opiekunom za włożony wysiłek w przygotowanie swoich podopiecznych.



Wyniki III Miejskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej - "Ojczyzno moja najmilsza" Bytom 2015

  • Zespoły:
  • "Akord" (Szkoła Podstawowa nr 33) - I miejsce
  • Zespół wokalny SP 54 (Szkoła Podstawowa nr 54) - II miejsce
  • "Zgrane nutki" (Szkoła Podstawowa nr 51) - III miejsce
  • "Bel Canto" (Szkoła Podstawowa nr 45) - wyróżnienie
  • "Skarb" (Szkoła Podstawowa nr 21) - wyróżnienie

  • Soliści:
  • Daniel Nowak (Szkoła Podstawowa nr 51) - I miejsce
  • Laura Well (Społeczna Szkoła Podstawowa STO) - II miejsce
  • Danuta Ungier (Miejski Dom Kultury nr 2) - III miejsce
  • Emilia Roszczypała (Szkoła Podstawowa nr 45) - wyróżnienie
  • Paulina Piłat (Szkoła Podstawowa nr 42) - wyróżnienie
  • Aleksandra Nowrot (Szkoła Podstawowa nr 28) - wyróżnienie

  • Konkurs recytatorski (kl.I-III):
  • Jakub Olszewski (Szkoła Podstawowa nr 37) - I miejsce
  • Łucja Kaczor (Szkoła Podstawowa nr 45) - II miejsce
  • Zofia Klimczak (Szkoła Podstawowa nr 28) - III miejsce
  • Amelia Heinze (Szkoła Podstawowa nr 3) - wyróżnienie
  • Marcin Broda (Szkoła Podstawowa nr 2) - wyróżnienie
  • Kacper Kiszkunas (Szkoła Podstawowa nr 2) - wyróżnienie

  • Konkurs recytatorski (kl.IV-VI):
  • Emilia Roszczypała (Szkoła Podstawowa nr 45) - I miejsce
  • Mateusz Golor (Szkoła Podstawowa nr 28) - II miejsce
  • Danuta Ungier (Szkoła Podstawowa nr 33) - III miejsce
  • Aleksandra Nowrot (Szkoła Podstawowa nr 28) - wyróżnienie
  • Tymoteusz Młyńczak (ZOSS) - wyróżnienie

  • Konkurs plastyczny "Warszawa - stolica Polski:
  • Łukasz Gwóźdź (Szkoła Podstawowa nr 37) - I miejsce
  • Paulina Koj (Społeczna Szkoła Podstawowa STO) - II miejsce
  • Emilia Sobolewska (Społeczna Szkoła Podstawowa STO) - II miejsce
  • Natasza Dynoś (Społeczna Szkoła Podstawowa STO) - III miejsce
  • Martyna Zielonka (Społeczna Szkoła Podstawowa STO) - III miejsce
  • Julia Całus (Szkoła Podstawowa nr 33) - wyróżnienie
  • Oliwia Dura (Szkoła Podstawowa nr 51) - wyróżnienie
  • Agnieszka Galbas (Szkoła Podstawowa nr 33) - wyróżnienie
  • Małgorzata Machnik (Społeczna Szkoła Podstawowa STO) - wyróżnienie
  • Marcin Salastowicz (Szkoła Podstawowa nr 2) - wyróżnienie
  • Jakub Klimek (Szkoła Podstawowa nr 2) - wyróżnienie

Lista wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych uczniów i uczennic oraz ich opiekunów »»»



Już dziś zapraszamy Państwa na IV Miejski Festiwal Twórczości Patriotycznej w dniu 9 listopada 2016 roku.
Miło będzie nam gościć Państwa wraz z uczniami i uczennicami w naszych progach.
Dziękujemy i pozdrawiamy! - w imieniu organizatorów festiwalu i całej społeczności Zespołu Szkół nr 1 w Bytomiu, Iwona W. Grygiel.