Andrzejkowa noc z lekturą klasy 2 B...

27 listopada 2015 r.

W piątek 27 listopada uczniowie klasy 2b wraz z nauczycielami - p.Ewą Baranowicz, Izabelą Bubalik i Katarzyną Wajcht - spotkali się po południu, aby spędzić wspólnie czas. Wieczorem szkoła jest zupełnie inna - cicha i trochę tajemnicza. Ale można w niej robić tyle ciekawych rzeczy!

Najpierw dzieci spedziły czas z lekturą. Pani Ewa przeczytała opowieść o Pięknej, która musiała zamieszkać w zamku Bestii. Potem przyszedł czas na zabawy. Ponieważ zbliżały się andrzejki, nie mogło zabraknąć lania wosku i innych wróżb. Wróżki uchyliły rąbka tajemnicy i pokazały, co nas czeka w przyszłości. Po emocjach z pogranicza magii uczniowie mogli rozładować energię na andrzejkowej dyskotece. Żeby nie opaść z sił dobre wróżki, czyli mamy Kacperka, Kuby, Beaty i Bartka, przygotowały pyszne tosty.

Na zakończenie klasa nr 22 zamieniła się w salę kinową. A potem wszyscy smacznie zasnęli... O godzinie 8.00 rano dzieci z żalem opuściły mury szkoły. /E.Baranowicz/