Festyn Rodzinny w Zespole Szkół nr 1...

23 maja 2016 r.

W dniu 23 maja odbył się nasz „Piknik Rodzinny”, w trakcie którego świętowaliśmy zbiżające się ważne wydarzenia: Dzien Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Piknik obfitował w liczne atrakcje takie jak: występy muzyczne, taneczne i artystyczne naszych uczniów i uczennic, występ zespołu wokalnego „Freedom” z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Świętochłowicach, spektakl „Jewel” w wykonaniu Młodzieżowego Zespołu Tańca Współczesnego „Six Limbs Group”, pokaz Piłkarskiej Szkółki KTS Polonia w Bytomiu, pokaz Sląskiego Klubu Petangue Carbon w Katowicach, pokaz centrum Fitnessu „Fabryka Formy”, pokazy Policji i PCK w Bytomiu oraz wiele innych atrakcji.

W wydarzenie zaangażowali się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Prowadzone były konkursy i zabawy dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami. Pogoda dopisała tak samo jak towarzystwo. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy urozmaicili nasz piknik oraz gościom, którzy tak licznie przybyli. Ponadto składamy serdeczne podziękowania sponsorom, bez których nie udałoby się nam zorganizować tego niesamowitego wydarzenia.
Ogromne podziękowania składamy sponsorowi nagrody głownej firmie ENERGOPROJEKT KATOWICE S.A, Specjalistycznym Gabinetom Lekarskim w Bytomiu „Korona”, Studiu Kosmetycznemu Anna Dulska w Miechowicach, Drogerii „Koliber”, Studiu Kosmetycznemu „Leonadro” w Miechowicach, Stacji Kontroli Pojazdów „Omnibus” w Tarnowskich Górach, Hurtowni budowlanej „Cross-Bud” w Tarnowskich Górach, „Fabryce Formy” w Bytomiu i wszystkim przyjaciołom szkoły, którzy pragną pozostać anonimowi. /Magdalena Sukiennik/