Dzień Komisji Edukacji Narodowej...

14 października 2016 r.

14 października to święto wszystkich, którzy związani są z edukacją i szkołą. Uczennice i uczniowie klas 1a, 2b i 3a oraz 3B pod opieką pani Moniki Michalak-Gajdy i pani Joanny Nowak-Rusockiej przygotowali akademię z tej okazji. Z przymrużeniem oka przybliżyli nam trudny proces nauczania i uczenia się, ale także satysfakcjonujące jego wyniki:)

Pani dyrektor dr Iwona Grygiel wręczyła przy tej okazji puchar przechodni. W tym roku, trzeci raz z rzędu, otrzymała go klasa 3a gimnazjum. Natomiast nagrodę za zajęcie I miejsca w Turnieju Darta otrzymał Daniel Wojtasik jako przedstawiciel braci uczniowskiej oraz pan Jerzy Matura jako przedstawiciel grona nauczycielskiego. Gratulujemy celnego oka!

Tego dnia rozgrywane były także eliminacje Mistrzostw Polski w grze planszowej "Królestwo w budowie". W szkolnym finale spotkała się czwórka uczniów - Mateusz Burczaniuk (klasa 6A szkoły podstawowej), Daniel Wojtasik (klasa III a) oraz Tomek Stachura i Patryk Mucha (z klasy III b). Finał był bardzo wyrównany, a najlepszym okazał się Patryk Mucha, który wyprzedził Tomka Stachurę o jeden punkt.
Wszystkim wygranym gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego. Ten dzień pełen był emocji i wrażeń! /Joanna Nowak-Rusocka/