Nasze uczestnictwo w koncercie w Domu Oświatowym...

26 października 2016 r.

W dniu 26 X 2016 roku odbył się kolejny koncert w Domu Oświatowym w Katowicach, w którym uczestniczyli nasi uczniowie. Tym razem były to utwory Wieniawskiego, Mozarta, Chopina. Dzieciom szczególnie podobała się 11-letnia utalentowana skrzypaczka Zosia. Przed koncertem nasi uczniowie zostali nagrodzeni za prace plastyczne wykonane pod opieką pani Ewy Baranowicz i pani Jolanty Nanckiej. Pani prowadząca koncert chwaliła naszych uczniów, których prace wyróżniały się na tle innych rozmachem i oryginalnością.
W imieniu dzieci nagrody odebrała pani Alicja Ludyga. Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom Domu Oświatowego w Katowicach za możliwość poznania i przeżywania muzyki klasycznej. /Jolanta Nancka/