Karnawałowa noc klasy III a...

11 lutego 2017 r.

Z piątku na sobotę tj. 10-11 lutego 2017 r. odbyła się karnawałowa noc kl. III a.
Tej nocy mury naszej szkoły odwiedzili: czerwony kapturek, pirat, lekarz, dzięcioł, kobieta Batmana, policjanci tajniacy, pokojówka, sportowcy i wiele ciekawych postaci w które wcielili się uczniowie kl. III a wraz z wychowawcą Joanną Born-Pilsyk.

Atrakcji było wiele, ale na pewno zapamiętamy wybory MISS i MISTERA. Chłopcy musieli przejść dwugodzinny test przygotowany przez swoje wspaniałe koleżanki. Najpierw dzielnie odpowiadali na trudne pytania z szerokiej wiedzy naukowej, aby następnie na sali gimnastycznej pokonać na czas tor przeszkód.
Chłopcy nie byli tak surowi w stosunku do swych koleżanek, uznali, że wszystkie są piękne i przygotowali jedynie krótki test na inteligencję.

Wyniki Jury były niepodważalne i tytuł MISTERA kl.III a otrzymał Daniel Wojtasik, a koronę MISS Aleksandra Stochła.
Oczywiście tej nocy nie obyło się bez tańców, gier sportowych na sali gimnastycznej, smacznej kolacji - tradycyjnie pizza oraz filmów z dreszczykiem.
Na koniec trwały ciekawe rozmowy aż do świtu, bo zabrakło nocy. /Joanna Born-Pilsyk/