Wycieczka klasy IIIa w Beskid Wysoki...

29-31 maja 2017 r.

Ostatnie trzy dni maja klasa III a wraz z wychowawczynią Joanną Born-Pilsyk i panią Agnieszką Zarzycką spędziła w Zawoi w pensjonacie Harnaś. Był to czas zabaw, wypoczynku w ruchu i niezapomnianych szczerych rozmów. Pensjonat Harnaś to dom wczasowy wychodzący naprzeciw potrzebom młodzieży. Na jego terenie znajduje się basen, bilard, tenis stołowy, boisko do gry w siatkówkę plażową. Ośrodek zagwarantował zadowolenie zarówno opiekunom wycieczki jak i podopiecznym, czuliśmy się jak w domu.

Uczniowie w Zawoi podziwiali malownicze górskie widoki beskidzkich szczytów i wzniesień iście bajkowych oraz unikatową szatę roślinną Babiogórskiego Parku Narodowego.
Wyprawa na szczyt Babiej Góry dostarczyła nie tylko przyjemnego zmęczenia, ale dużej dawki informacji przyrodniczych, gdyż Babią Górę charakteryzuje piętrowa roślinność.
Wycieczka do Zawoi to pożegnalny wyjazd klasy III a, który pozostanie na zawsze w sercach uczniów i wychowawcy. /Joanna Born-Pilsyk/