Nagroda Prezydenta miasta Bytomia dla Pauliny i Victorii!

4 września 2017 r.

4 września to dla uczniów bytomskich szkół szczególny dzień, gdyż od kilku lat w dniu rozpoczęcia roku szkolnego najwybitniejsi młodzi bytomianie odbierają z rąk Prezydenta miasta Nagrody Prezydenta i stypendia „Młode Talenty”. O godzinie 16 w auli popularnej budowlanki, przy dźwiękach orkiestry dętej, w otoczeniu dumnych rodziców, dziadków, oficjeli, nauczycieli i dyrektorów szkół 65 uczniów i uczennic różnego typu szkół odebrało z rąk Wiceprezydent Pani Bożeny Mientus nagrody 2017 roku. Wśród nich nasze absolwentki Paulina Frątczak i Victoria Jastrzębska, o sukcesach których często pisaliśmy na naszej stronie internetowej.
Dziewczyny, będąc uczennicami naszego gimnazjum, odnosiły sukcesy w wielu konkursach związanych z językiem niemieckim, uzyskały także certyfikat z tego języka. Były też członkami drużyny „Odysei Umysłu”, która w zeszłym roku zajęła wysokie miejsce w ogólnopolskim finale w Gdyni.
Gratulujemy Paulinie i Victorii i życzymy wielu kolejnych sukcesów!