Najlepsi uczniowie na egzaminie gimnazjalnym (wg lat)
rok szkolny: 2011/2012     *egzamin wg nowych zasad
część humanistyczna:
1.Borówka Maciej88 %
Kobińska Kinga88 %
Konefał Paweł88 %
część matematyczno-przyrodnicza:
1.Borówka Maciej100 %
2.Fait Dariusz90 %
Pawlik Błażej90 %
rok szkolny: 2010/2011
część humanistyczna:
1.Bednarek Dominik48 pkt.
2.Ścigała Bartosz46 pkt.
3.Pyrchała Marcin45 pkt.
4.Grzesiak Paulina40 pkt.
Jędrzejczak Anna40 pkt.
część matematyczno-przyrodnicza:
1.Ścigała Bartosz39 pkt.
2.Pyrchała Marcin37 pkt.
3.Bednarek Dominik36 pkt.
4.Klimecki Mariusz34 pkt.
5.Łyżwa Konrad33 pkt.
rok szkolny: 2009/2010
część humanistyczna:
1.Wojewódka Jakub46 pkt.
2.Skrzydlak Edyta41 pkt.
3.Szkaradek Anna40 pkt.
Szulska Marlena40 pkt.
4.Nowak Daria37 pkt.
 
część matematyczno-przyrodnicza:
1.Talowski Tomasz41 pkt.
2.Wojewódka Jakub39 pkt.
3.Kusiak Michał35 pkt.
4.Segiet Patrycja33 pkt.
5.Buchta Sebastian31 pkt.
Nowak Daria31 pkt.
rok szkolny: 2008/2009
część humanistyczna:
1.Bartoszek Daniel41 pkt.
Krzywicka Marta41 pkt.
2.Bednarczyk Monika40 pkt.
Konopnicki Dawid40 pkt.
Pawełczyk Aneta40 pkt.
Pielka Mateusz40 pkt.
część matematyczno-przyrodnicza:
1.Pielka Mateusz36 pkt.
2.Zdebel Kamil35 pkt.
3.Konopnicki Dawid34 pkt.
4.Bartoszek Daniel33 pkt.
Pawełczyk Aneta33 pkt.
Socha Mateusz33 pkt.
rok szkolny: 2007/2008
część humanistyczna:
1.Łuczak Małgorzata45 pkt.
Siska Aleksandra45 pkt.
2.Araszewska Joanna42 pkt.
3.Deska Dominik41 pkt.
4.Macełko Tomasz38 pkt.
Maciejewska Agnieszka38 pkt.
część matematyczno-przyrodnicza:
1.Łuczak Małgorzata43 pkt.
Deska Dominik43 pkt.
2.Macełko Tomasz42 pkt.
Szczepanik Łukasz42 pkt.
3.Mróz Sara41 pkt.
4.Przybysz Jolanta39 pkt.
rok szkolny: 2006/2007
część humanistyczna:
1.Bogoczek Daria48 pkt.
2.Pyrchała Klaudia47 pkt.
3.Sobczak Dagmara46 pkt.
4.Samoszuk Magdalena45 pkt.
5.Iwański Tomasz44 pkt.
Samol Agnieszka44 pkt.
część matematyczno-przyrodnicza:
1.Sobczak Dagmara48 pkt.
2.Golec Łukasz44 pkt.
3.Kusiak Łukasz40 pkt.
Samoszuk Magdalena40 pkt.
4.Klose Łukasz39 pkt.
 
rok szkolny: 2005/2006
część humanistyczna:
1.Markwica Agnieszka47 pkt.
2.Łuczak Agnieszka46 pkt.
3.Dziergaczow Katarzyna45 pkt.
4.Pełszyńska Anna44 pkt.
Wijas Anna44 pkt.
część matematyczno-przyrodnicza:
1.Wanot Rafał47 pkt.
2.Łuczak Agnieszka41 pkt.
3.Potępa Kamil39 pkt.
4.Pełszyńska Anna38 pkt.
Struzik Szymon38 pkt.
rok szkolny: 2004/2005
część humanistyczna:
1.Demczuk Anna48 pkt.
2.Kontny Marta46 pkt.
Liszek Marta46 pkt.
Synowiec Ewa46 pkt.
3.Jodłowska Joanna45 pkt.
Koniuszy Łukasz45 pkt.
Nazar Katarzyna45 pkt.
Stecz Justyna45 pkt.
część matematyczno-przyrodnicza:
1.Sulikowska Magdalena50 pkt.
2.Jodłowska Joanna44 pkt.
3.Synowiec Ewa43 pkt.
4.Kontny Marta40 pkt.
5.Liszek Marta38 pkt.
 
 
 
rok szkolny: 2001/2002
część humanistyczna:
1.Myca Patrycja46 pkt.
Sobkiewicz Agnieszka46 pkt.
2.Labus Krzysztof45 pkt.
3.Liszek Agnieszka44 pkt.
4.Brzozowiec Natalia43 pkt.
Kornalska Iwona43 pkt.
Piasek Ewa43 pkt.
Snopkiewicz Magdalena43 pkt.
część matematyczno-przyrodnicza:
1.Lukaszczyk Robert50 pkt.
2.Sobkiewicz Agnieszka46 pkt.
3.Stefaniak Izabela44 pkt.
Strojek Magdalena44 pkt.
4.Ochman Agata41 pkt.
Sztykiel Martyna41 pkt.
 
 
Copyright© ZSO nr 1 w Bytomiu