"Polska biega'2011 - I my też!"

13 maja 2011 r.

13 maja 2011 r. w ramach akcji "Polska biega'2011" nasza szkoła zorganizowała I szkolny bieg "I my też!" na dystansie 2440 m (teren szkolny → osiedle Arki Bożka → Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy "Żabie Doły" → boisko szkolne).

Otwarcia biegu dokonała dyrektor szkoły p.Iwona Grygiel. Po wspólnej rozgrzewce, o 13.30 do ścigania ruszyli nasi uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej nr 42.
W oczekiwaniu na uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych, a dyplomów uczestnictwa dla każdego, młodzi sportowcy z naszej licealnej klasy piłkarskiej przeprowadzili pokaz swoich umiejętności oraz rozegrali mały sparring z SP 42, chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności wokalne w zajęciach karaoke oraz zrelaksować się w szkolnym kinie.

kategoria Szkoła Podstawowa - dziewczęta

• Kamil HAAS
  • Dawid CZAJA
  • Adrian NOWAK

Pragniemy serdecznie podziękować naszej młodzieży za pomoc w przeprowadzeniu akcji, sponsorom nagród, szkolnym organizatorom biegu - nauczycielom wf: Czesławie Albrycht, Katarzynie Hajkowskiej-Cisło, Hannie Wężyk i Zbigniewowi Szczerbie, Magdalenie Bober śpiewającej karaoke, Małgorzacie Czyż czuwającej nad kinem, higienistce i Justynie Komuda za gotowość niesienia pomocy medycznej, wszystkim wychowawcom dbającym o klasowy doping, a zwłaszcza nauczycielom-biegaczom.
Zdjęcia Michał Wójcik i Tomasz Klarenbach.
Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Sponsorzy naszej akcji:

• Agencja Ubezpieczeniowa "PEGAZ", Siemianowice Śl. ul.Świerczewskiego 11