Kolejny sukces w "Sielskich klimatach'2012"

28 listopada 2012 r.

W piątek 23 listopada 2012 roku w naszej szkole odbył się finał trzeciej już edycji Szkolnego Konkursu "Mam Talent", który opracowany został na podstawie programu rozrywkowego o takim samym tytule prezentowanego w TVN. Konkurs miał na celu odkrycie kolejnych talentów w gronie uczniów naszej szkoły, integrację społeczności szkolnej, a także wzajemne poznanie się i zabawę.

Każdy człowiek ma jakiś talent!!! Gwiazdą naszego programu mógł zostać zatem każdy uczeń, bez względu na wiek, płeć, czy swoje zdolności. Uczestnicy śpiewali, tańczyli, zaskakiwali talentem aktorskim.

W tym roku zmagania uczestników oceniało wyjątkowe jury - uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 42 w składzie: Kamil Klimczak, Julia Konieczna, Zofia Paluch i Kamil Wildner. Nad prawidłowym przebiegiem zmagań konkursowych czuwały przewodniczące komisji konkursowej: pani Izabela Bubalik i pani Alicja Ludyga.

• I miejsce - Sandra Wyciszkiewicz - śpiew
  • II miejsce - Weronika Laszewska - taniec
  • III miejsce - Denis i Kamil Chmielewscy - śpiew

Po ogłoszeniu wyników i rozdaniu pamiątkowych dyplomów w bibliotece szkolnej czekała na wszystkich uczestników wspólna nagroda – przepyszna pizza, która zniknęła w błyskawicznym tempie.

Impreza została przygotowana przez uczennice z klasy III a – Dominikę Jajek i Magdę Madeję pod opieką pani Magdaleny Bober.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!