Klasa 1a na obozie językowym nad Zalewem Przeczyckim

17 września 2013 r.

W dniach 9-13 września uczniowie z klasy I a (z innowacją pedagogiczną MultiDeutsch), pod opieką p.Magdaleny Bober, p.Izabeli Bubalik oraz p.Dominika Stolki, uczestniczyli w obozie językowym zorganizowanym w Harcerskiej Stanicy Wodnej nad Zalewem Przeczyckim. W trakcie trwania obozu gimnazjaliści brali udział w licznych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli z naszej szkoły p.Zuzannę Kłosińską, p.Małgorzatę Czyż, p.Magdalenę Droś-Gałecką, p.Monikę Ambroży i p.Joannę Nowak-Rusocką oraz asystenta językowego p.Sandrę Littig. Dodatkowo przez cały pobyt uczniowie korzystali z uroków ostatnich letnich dni pływając na kajakach i żaglówkach. Pomimo kilku deszczowych dni humory wszystkim dopisywały, mieliśmy okazję lepiej się poznać i przeżyć wiele niezapomnianych chwil, które zostaną w naszej pamięci na długi czas. Podobnie jak w roku poprzednim uczniowie w ramach akcji "Poznaj swój kraj", wybrali się do Siewierza, aby zwiedzić ruiny gotyckiego zamku książęcego.