Nasz udział w turnieju sportowym "Łowimy młode talenty"...

11 maja 2017 r.

W czwartek 11 maja uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w turnieju sportowym „ŁOWIMY MŁODE TALENTY”, zorganizowanym przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu. Nasi sportowcy walczyli w czterech konkurencjach: rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, biegu na 60 m oraz w biegach – dziewczęta na 600m a chłopcy na 1000 m. Pogoda w dniu zawodów dopisała, humory również dzięki czemu nasi zawodnicy mogli z zapałem walczyć o jak najlepsze miejsca.

Tak też się stało – uczniowie naszej szkoły uzyskali bardzo dobre rezultaty we wszystkich konkurencjach, a Maciek Żołądek z klasy 4A został „złowiony” jako jeden z talentów. Trenerzy SMS uznali, że ma talent i może osiągać wysokie wyniki w lekkoatletyce, co zaowocowało zaproszeniem Maćka wraz z rodzicami na treningi. Zawody przebiegały w pięknej sportowej atmosferze, nie zabrakło poczęstunku dla zmęczonych zawodników, a włożony wysiłek został nagrodzony medalami i dyplomami dla wszystkich uczestników.
Serdecznie gratulujemy całej reprezentacji naszej szkoły: Oliwii Bąk, Wiktorii Gadomskiej, Pauli Pandel, Oskarowi Majerowskiemu, Mateuszowi Burczaniukowi, Jakubowi Maciejewskiemu i Maćkowi Żołądkowi. BRAWO!!!! /Mateusz Róża/